Utility Token Impily (ERC20 Network)Nasz kryptograficzny token IMPLY został oparty o znaną i sprawdzoną sieć ERC20, dzięki czemu otrzymaliśmy możliwość szybkiego i bezpiecznego wykonywania transakcji pomiędzy portfelami w całym ekosystemie Waves jak i poza nim. Głównym zadaniem tokenu IPLN jest umożliwienie naszym użytkownikom dokonywania szybkich transakcji wewnątrz serwisu, jak również uzyskanie dodatkowych przywilejów dla jego posiadaczy, takich jak:

– płatności za zakupione kryptowaluty po najlepszych kursach

– regulowanie opłat i prowizji

– dostępu do specjalnych ofert skierowanych dla jego posiadaczy

– organicznego wzrostu wartości posiadanych tokenów


Całkowita liczba wyemitowanych tokenów IMPLY to 1.000.000 sztuk i niemożliwe jest wyprodukowanie dodatkowych.


Dzięki tej ogromnej zalecie, która nie tylko ogranicza możliwości spekulacji, ale również ogranicza podaż i przyczynia się tym samym do wzrostu wartości wyemitowanego tokenu. Każdy zakup tokenu IMPLY zmniejsza jego dostępną liczbę. Każdy zakup tokenów przez użytkowników powoduje zwiększenie ilości tokenów IMPLY w obiegu, aż do wyczerpania puli 1 000 000 sztuk.


Tworząc token IMPLY zdecydowaliśmy się wykorzystać jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku – sieć ERC20, dzięki której powstała nasza kryptowaluta – IMPLY.

Każda osoba, która posiada przynajmniej niewielkie doświadczenie z kryptowalutami słyszała o sieci Ethereum.  Jej zaletami są również niskie opłaty za transfer oraz jej zawrotna prędkość, pozwalająca wykonywać tysiące transakcji na sekundę. Sieć ERC20 jest jedną z najczęściej wybieranych przez Przedsiębiorców jako środowisko do budowy własnych tokenów. Sprawiło to, że wybraliśmy sieć ERC20 jako bazę dla naszego tokena.

Zaplanowana przez nas ekonomia tokenu IMPLY jest kluczowym punktem w rozwoju projektu i stanowi jeden z filarów sukcesu całego projektu Impily. Przemyślany mechanizm przepływu tokenów oraz ich redystrybucji w ekosystemie jest konieczny do stabilnego wzrostu ich wartości. Cała platforma została zaprojektowana w taki sposób, by jej poszczególne elementy wzajemnie wspierały ekonomię tokenu IMPLY i podnosiły jego wartość wraz ze wzrostem liczby jego użyteczności (czyli możliwości wykorzystania przez każdego użytkownika).

Planując budowę naszego serwisu od samego początku stawialiśmy na stworzenie Utility Tokena, czyli tokena użytkowego. W przeciwieństwie do tokenów spekulacyjnych czy też inwestycyjnych, token użytkowy daje znacznie szersze możliwości kontrolowanego wpływania na jego wartość i jest znacznie mniej podatny na wahania na rynku, spekulacje czy silne korekty.

Token IMPLY wykorzystywany jest przez platformę naszego ekosystemu do wymiany walut cyfrowych, realizacji płatności,  tradingu oraz uzyskania dostępu do dodatkowych usług i funkcjonalności systemu. Ponadto nasz zespół nieustająco pracuje nad zupełnie nowymi funkcjonalnościami. Będą one zwiększały użyteczność tokenu oraz możliwości inwestowania go na różne sposoby. Wycofanie tokenów z obiegu podnosi ich wartość.

Projektowanie i wdrażanie kolejnych użyteczności jest jednym z filarów ekonomii tokenu IMPLY. Pozwoli to wzrost możliwości wynikających z posiadania tokenu, a co za tym idzie zwiększenie popytu na token.

Token IMPLY spełnia wszystkie wymogi „Tokenów Użytkowych” zdefiniowanych w projekcie Stanowiska Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) w sprawie wydawania i obrotu kryptowalutami z dnia 16 lipca 2020 roku.

 


ERC20