Kantor kryptowalut

Kantor kryptowalut to serwis internetowy, w którym możesz zarówno kupić jak i sprzedać kryptowaluty (waluty cyfrowe) takie jak np. Bitcoin, Ripple czy też Ethereum.
 
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, aby założyć konto w kantorze kryptowalut należy przejść prostą i szybką weryfikację, polegającą na podaniu swoich podstawowych danych, oraz weryfikację dokumentów tożsamości. Obowiązki te wynikają z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
 
Po rejestracji użytkownik uzyskuje dostęp do swojego konta, gdzie w ciągu kilku chwil może zakupić wybraną kryptowalutę. Sam proces zakupu wymaga albo podania kwoty, za jaką chcemy dokonać zakupu (np. za 500 zł), lub podania ilości kryptowaluty, którą chcemy kupić – wtedy uzyskamy informację o kwocie jaką musimy zapłacić. Następnie wystarczy dokonać bezpiecznej płatności kartą Visa lub MasterCard lub dokonać przelewu internetowego (przelewu bankowego). Natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty wybrana kryptowaluta znajdzie się na naszym koncie w kantorze. Jest ona w 100% bezpieczna, dzięki zastosowaniu wewnętrznych protokołów bezpieczeństwa, oraz najnowszych, bezpiecznych rozwiązań technicznych.
 
W dowolnej chwili możemy również posiadaną krypotowalutę sprzedać. Podobnie jak w procesie kupna – podajemy kwotę, którą chcemy uzyskać lub wpisujemy, ile danej kryptowaluty chcemy sprzedać. System zaprezentuje nam aktualny kurs (jest to kurs międzygiełdowy, dzięki czemu jest on dla nas bardzo korzystny), a następnie wybieramy w jaki sposób chcemy otrzymać środki z transakcji. Możemy zlecić ich wypłatę na nasz rachunek bankowy, lub bezpośrednio na kartę płatniczą lub kredytową MasterCard. Środki trafią na rachunek bankowy w ciągu jednego dnia roboczego, a jeśli wypłacamy na kartę to transakcja zostanie zrealizowana natychmiast, nawet w weekendy.
 
Serwis Impily.com jest w pełni bezpieczny, ponieważ uniemożliwia dokonywania transferu zakupionych w kantorze kryptowalut na zewnętrzne portfele. Dzięki temu, nawet w przypadku włamania lub wyłudzenia hasła dostępu środki nie trafią do niepowołanych osób, nie ma takiej technicznej możliwości.
 
Ważna jest również prostota obsługi – korzystanie z giełd kryptowalut mniej doświadczonym użytkownikom może przysporzyć sporo kłopotu, ponieważ wymaga większej wiedzy o rynku oraz doświadczenia z korzystania ze skomplikowanych systemów, w których czasem łatwo o pomyłkę. Serwis Impily nie wymaga dogłębnej wiedzy o sieci blockachain ani znajomości zaawansowanych aplikacji – korzystanie z niego jest banalnie proste, o nawet osoba, która do tej pory miała bardzo małą znajomość kryptowalut może zacząć inwestowanie w cyfrowe aktywa w kantorze.
 

Już teraz zarejestruj się, aby w ciągu kilku minut rozpocząć kupowanie Bitcoin, Ethereum lub Ripple!