Kantor Bitcoin

Czy dokonujesz transakcji za pomocą kryptowalut? Być może planujesz kupić albo sprzedać szybko i bezpiecznie Bitcoin? Jesteśmy kantorem internetowym Impily. Obsługujemy kryptowaluty, które możesz sprzedać lub kupić: m.in. Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCC), Bitcoin Gold (BTG), Litcoin (LTC), Ethereum (ETH), Lisk (LSK), Dash (DASH), zCash (ZEC), Ripple (XRP), Tron (TRX). Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Czym są kryptowaluty?

Kryptowaluty to wirtualne, zdecentralizowane środki cyfrowe. Wirtualne monety nie mają fizycznej formy i funkcjonują w podobny sposób do tradycyjnych pieniędzy. Możesz je kupować, jak i sprzedawać, służą do tego portfele kryptowalutowe. Każda jednostka ma unikalny kod. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie oszustwa. Najpopularniejszą  kryptowalutą jest Bitcoin, jest to tylko jedna z wielu walut cyfrowych. Najczęściej wymienianą zaletą wirtualnego pieniądza jest wygoda użytkowania. Środki te nie są przetwarzane przez żadnych pośredników. Poza tym wysłane Bitcoiny natychmiast trafiają na docelowe konto i, co istotne, mają mechanizm zabezpieczający przed inflacją.

Jakie oferujemy metody płatności?

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty, będziesz mógł skorzystać z przelewu bankowego użytkownika w polskiej walucie oraz euro. Możesz również zapłacić za pomocą karty płatniczej Visa lub Mastercard. Spełniamy wymogi standardu bezpieczeństwa PCI-DSS obsługi kartami płatniczymi.

Jakie są opłaty abonamentowe Bitcoin w  kantorze internetowym?

Podczas współpracy z nami nie pobierzemy od Ciebie żadnych opłat abonamentowych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualny cennik, korzystając z niego, poznasz wysokość opłat za korzystanie z usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z naszych klientów ma różnorodne potrzeby, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego z nich. Założenie konta w naszym serwisie Impily jest darmowe. To sprawia, że możesz korzystać z niego niemal natychmiast po zalogowaniu się i dokonywać transakcji w momencie, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. 

Potrzebujesz wsparcia podczas dokonywania transakcji?

Czy masz jakieś pytania dotyczące kupna lub sprzedaży kryptowalut? Czy coś jest dla Ciebie niejasne? W naszym zespole pracują specjaliści, od których otrzymasz wsparcie na każdym etapie współpracy z nami. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zależy nam na tym, abyś był zadowolony ze współpracy z nami, dllatego każdego dnia dokładamy starań do tego, aby przebiegała ona szybko oraz satysfakcjonująco dla każdej strony – zarówno dla Ciebie, jak i dla nas.

Polski kantor Bitcoin – Twoje zaufanie jest dla nas podstawą

W Impily możesz bezpiecznie kupić i sprzedać waluty. Oferujemy kantor Bitcoin pl – u nas przechowasz swoje wirtualne środki bez obaw o ich bezpieczeństwo. Nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat, dlatego nie musisz martwić się o ukryte koszty. W wybranym przez siebie momencie możesz sprzedać kryptowalutę lub przelać je na swoje konto. Przechowujemy je z bezpiecznych, odłączonych od sieci portfelach (tzw. cold wallet). Jeżeli poszukujesz kantor Bitcoin w Polsce, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. To gwarancja bezpieczeństwa Twoich inwestycji!

Ile energii zużywa bitcoin?

Kryptowaluty są ostatnimi czasy wyjątkowo popularne i jest to związane przede wszystkim z możliwością (teoretycznie) dużego zarobku, jednak wymaga to poświęcenia sporej ilości czasu i

Czytaj więcej »