Kantor kryptowalut Impily

 
 
 

Impily jest kantorem kryptowalut nowej generacji, w którym możesz w szybki i bezpieczny sposób kupować, sprzedawać, oraz przechowywać waluty cyfrowe (kryptowaluty).

 

Obsługiwane w kantorze kryptowaluty, które może zakupić, sprzedać i przechowywać:

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCC), Bitcoin Gold (BTG), Litcoin (LTC), Ethereum (ETH), Lisk (LSK), Dash (DASH), zCash (ZEC), Ripple (XRP), Tron (TRX).

 

Metody wpłaty:

Aktualnie oferujemy możliwość zapłaty za kupowane kryptowaluty za pomocą przelewu bankowego z rachunku użytkownika w walucie PLN (Polski Złoty) oraz EUR (Euro), jak również za pomocą karty płatniczej Visa lub MasterCard. Impily spełnia wymogi standardu PCI-DSS w zakresie bezpieczeństwa obsługi transakcji kartami.

Środki uzyskane ze sprzedaży Bitcoin lub innych kryptowalut mogą zostać przesłane wyłącznie na rachunek bankowy użytkownika serwisu, w walucie EUR (Euro) lub PLN (Polski Złoty). Oferujemy również możliwość wypłaty środków bezpośrednio na kartę MasterCard – wtedy środki zostają przekazane w ciągu kilku sekund bezpośrednio na rachunek Twojej karty, a następnie możesz je wykorzystać do płatności w sklepie, internecie lub wypłaty w dowolnym bankomacie.

 

Przesyłanie kryptowalut

Nie oferujemy możliwości wysłania zakupionych kryptowalut na zewnętrzne portfele czy też giełdy kryptowalut. Dzięki takiem rozwiązaniu Twoje środki są zawsze bezpieczne, a osoby nieuprawnione nie mają możliwości wypłaty zgromadzonych przez Ciebie środków.

Otrzymywanie kryptowalut

Jeśli już posiadasz kryptowaluty możesz je szybko przesłać na swój bezpieczny portfel w Impily, aby je bezpiecznie przechowywać lub sprzedać.

Wszystkie kryptowaluty zgromadzone na Twoich rachunkach są przechowywane na bezpiecznych, nie podłączonych do sieci Internet portfelach (tzn. cold wallet). Dostęp do nich jest ściśle strzeżony, a wdrożone procedury zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Używanie serwisu wymaga rejestracji, oraz weryfikacji użytkownika (KYC). Rejestracja i weryfikacja jest przeprowadzana online za pomocą systemu iDenfy. Serwis Impily podlega regulacjom Ustawy o Przeciwdziałaniu Praniu Brudnych Pieniędzy (AML), oraz jest zarejestrowany jako podmiot obowiązany w GIIF.

Więcej informacji o kantorze kryptowalut znajdziesz w naszym poradniku – kliknij tutaj.